William Tillyer etsning

107486

TILLYER, William (född 1938): Utan titel, signerad och numrerad Tillyer 29/60, etsning, 76x49 cm

William Tillyer etsning

Budhistorik (4 bud)

75149
500
75190
450
75149
73349

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.