Ewin Ollers oljemålning

107484

OLLERS, Edvin (1888-1959): Sydländskt landskap, signerad och daterad E Ollers 1945 olja på duk, 49x63 cm

Konst, Måleri

Ewin Ollers oljemålning

Budhistorik (10 bud)
69170
69169
950
69164
900
69160
850
69152
750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.