Roland Svensson litografi

107483

SVENSSON, Roland (född 1910-2003): Vintermotiv, signerad Roland S, färglitografi 126/200, 28x44 cm

Roland Svensson litografi

Budhistorik (16 bud)
70027
69874
69494
950
62123
900
69486
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.