Stilleben oljemålning

107482

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stilleben, 1800-tal, bär signatur, olja på duk, 37x45 cm

Konst, Måleri

Stilleben oljemålning

Budhistorik (28 bud)
69106
5 600
69109
5 400
69106
5 200
69105
5 000
69104
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.