Erik Olson litografi

107481

OLSON, Erik (1901-1986): Venus födelse, signerad Erik Olson 1977, 315/360, litografi, 38x54 cm

Erik Olson litografi

Budhistorik (17 bud)
69939
69883
69845
950
69628
900
69592
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.