Oljemålning signerad A Vickers

107477

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad A Vickers, 1800-tal, Landskap med hus och får, olja på duk, 19,5x29 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

68664
600
68915
550
68664
65590

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.