Olle Nordberg oljemålning

107470

NORDBERG, Olle (1905-1986): Hemmanspar, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, 19,5x20,5 cm

Konst, Måleri

Olle Nordberg oljemålning
Budhistorik (9 bud)
69067
1 700
68563
1 600
69066
68563
1 400
69062
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.