Ikon Ryssland

107458

IKON, Ryssland, 1800/1900-tal, Maria och Jesusbarnet, 31x24 cm

Maskangrepp, smärre skador

Diverse

Ikon Ryssland

Budhistorik (32 bud)
69228
2 800
69239
2 800
69228
2 600
69237
2 400
69228

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.