Mårten Andersson litografi

107457

ANDERSSON, Mårten (född 1934): Ballongfärden, litografi, signerad och daterad 1989, med dedikation, 42x57 cm

Mårten Andersson litografi

Budhistorik (16 bud)
69945
69425
950
68641
900
68587
850
68547

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.