Thorolf Holmboe oljemålning

107455

HOLMBOE, Thorolf (Norge 1866-1935): Landskap med hus, signerad och daterad Th. Holmboe 1891, olja på duk, 44x64,5 cm

Konst, Måleri

Thorolf Holmboe oljemålning

Budhistorik (8 bud)
69960
69466
69959
69466
1 600
65639

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.