Soffa empire

107454

SOFFA, empire, 1800-tal, mahognyfaner, längd 208 cm

Vissa dekorelement skadade

Soffa empire

Budhistorik (17 bud)
69969
4 600
69949
4 400
69961
4 200
69949
69955
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.