Karmstolar empire

107452

KARMSTOLAR, 1 par, empire, 1800-tal, mahognyfaner

Karmstolar  empire

Budhistorik (32 bud)
69979
7 400
69978
7 200
69976
7 000
69975
6 800
69974
6 600

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.