Alexander Tolstoy oljemålning

107451

TOLSTOY, Alexander (1895-1969): Flicka med scarf, signerad A. Tolstoy, olja på duk, 43x37 cm

Konst, Måleri

Alexander Tolstoy oljemålning

Budhistorik (8 bud)
69910
69909
1 300
69908
69347
550
69345
500

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.