Zorn 3 st böcker + Carl Hill

107409

BOËTHIUS, GERDA, Zorn - Tecknaren, målaren, etsaren och skulptören, 1949, upplaga 178/2000, BOËTHIUS, GERDA, Zorn, Människan och konstnären, Stockholm 1977, HJERT, B. - S., Carl Larsson. Grafiska verk. En komplett katalog, Uppsala 1983, bibliofilupplaga 19/500, numrerad etsning, rikt illustrerad, ANDERBERG, A., Carl Hill. Hans liv och hans konst, Malmö 1951

Tecknaren, målaren, etsaren och skulptören: något nött pärm, enstaka fläckar, Grafiska verk: fläckad

Böcker/Kartor

Zorn 3 st böcker + Carl Hill
Budhistorik (13 bud)
73031
73030
1 900
73019
1 800
73028
1 800
73019
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.