Sjökort Gustaf Klint

107395

SJÖKORT, Gustaf Klint, Stockholm 1800-tal, "Karta öfver Nordsjön", 67x100 cm

Skador och fläckar

Böcker/Kartor

Sjökort Gustaf Klint
Budhistorik (1 bud)

63136
2011-10-19 15:52:22

2011-10-25 kl 17:14
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.