Sjökort Gustaf Klint

107394

SJÖKORT, Gustaf Klint, Stockholm 1800-tal, "Karta öfver sydvästra delen af Österjön", 67x97 cm

Skador och fläckar

Böcker/Kartor

Sjökort Gustaf Klint
Budhistorik (3 bud)

69497
69495
62513

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.