Reinhold Ljunggren litografi

107393

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Gårdsmotiv, sign. R. Ljunggren, 125/310, färglitografi, 60x44 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (8 bud)
68973
650
68704
600
68971
550
68704
500
68685
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.