Flickdockor

107389

FLICKDOCKOR, 7 st., 1910-20-tal, huvuden i biskvi, varierande kroppar, samtliga med ställningar, höjd 20-29 cm

Diverse skador och slitage

Leksaker

Flickdockor
Budhistorik (23 bud)
68623
2 400
68721
68623
68720
1 900
68623
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.