K G Holmberg oljemålning

107384

HOLMBERG, Karl Gustav(1916-1994): Kvällssol Nordsjön, signerad och daterad K G Holmberg -71, olja på pannå, 64x120 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

K G Holmberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

68887
68873
63442
61540

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.