Damdockor

107380

DAMDOCKOR, 8 st, 1800-talets slut, huvuden i biskvi och glaserat porslin, enkla stoppade kroppar, längd 22-60 cm

Diverse skador och lagningar

Leksaker

Damdockor
Budhistorik (11 bud)
71099
71927
71099
900
68716
850
67273

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.