Sven Deurell oljemålning

107371

DEURELL, Sven (1904-1967): Stadsmotiv, signerad Deurell, olja på pannå, 34x27 cm
Utställd Svensk-Franska Konstgalleriet: Fritz H Erikssons samling

Konst, Måleri

Sven Deurell oljemålning

Budhistorik (9 bud)
68982
700
67723
650
67205
600
66606
550
62287
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.