Lars Boethius oljemålning

107354

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Stilleben, signerad och daterad Boethius olja på pannå, 22x33 cm
Utställd: Svensk-Franska Konstgalleriet

Smärre fläckar

Konst, Måleri

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (2 bud)

67425
62169
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.