Spegel 1800-tal

107343

SPEGEL, 1800-tal, förgyllt och bronserad, höjd 75x77 cm

Spegelampett saknar ljusarm

Speglar

Spegel 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
69800
65296
750
69618
750
65296
700
69617
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.