Vas Vicke Lindstrand

107336

VAS, Vicke Lindstrand, Orrefors 1939, graverad dekor, optikblåst, signerad Orrefors Lindstrand 1490 A4 samt otydlig gravörsignatur, höjd 22 cm

Smärre kantnagg

Glas, Konstglas

Vas Vicke Lindstrand

Budhistorik (9 bud)
68384
68387
950
68384
65578
750
65578
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.