Adolf Julius Berg oljemålning

107331

BERG, Adolf Julius (1820-1873): Skepp i månlandskap, signerad och daterad Julius Berg 187?, olja på duk, 33x40 cm

Konst, Måleri

Adolf Julius Berg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
68482
3 800
68364
3 600
67236
3 200
67233
2 800
66887

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.