Dockkläder

107329

DOCKKLÄDER, 1900-tal, för olika storlekar

Diverse skador, slitage

Leksaker

Dockkläder
Budhistorik (11 bud)
71983
66877
750
71982
700
66877
650
71981
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.