Dockor i celluloid

107326

CELLULOIDDOCKOR, 9 st., 1930-40-tal, längd 14-40 cm

Skador

Leksaker

Dockor i celluloid
Budhistorik (14 bud)
71088
950
71935
900
71088
850
71899
71088
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.