Flickdockor 1900-20-tal

107321

FLICKDOCKOR, 2 st, 1900-20-tal, huvuden i biskvi, massakropp resp stoppad kropp med senare underarmar i biskvi, längd 42 cm resp 48 cm

Skador

Leksaker

Flickdockor 1900-20-tal
Budhistorik (9 bud)
70780
750
70777
700
70201
650
70570
600
70201
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.