Flickdocka i vagn

107314

FLICKDOCKA, 1920-30-tal, sköldpaddsmärkt, huvud och underarmar i celluloid, längd 55 cm, dockvag, 1920-tal, korg i rottong, ekrade metallhjul, medföljer

Dockvagnen med skador

Leksaker

Flickdocka i vagn
Budhistorik (8 bud)
64872
650
64859
600
64699
550
63856
500
64697
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.