Sven Lidberg litografi

107294

LIDBERG, Sven (född 1944): Kvarnen-Hammarby, signerad, färglitografi, 32x22 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Sven Lidberg litografi

Budhistorik (4 bud)

68818
450
68045
67327
65577

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.