Flickdockor 1910-20-tal

107292

FLICKDOCKOR, 3 st., 1910-20-tal, olika fabrikat bl a Simon Hallbig, huvuden i biskvi, kroppar i massa, längd 21-33 cm

Skador

Leksaker

Flickdockor 1910-20-tal
Budhistorik (21 bud)
70662
1 700
70645
1 600
70657
1 600
70645
70621
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.