Flickdockor 1920-30-tal

107289

FLICKDOCKOR, 3 st., 1920-30-tal, huvuden i celluloid, stoppade kroppar, längd 45-72 cm

Skador

Leksaker

Flickdockor 1920-30-tal
Budhistorik (13 bud)
69749
69729
69697
950
69614
900
69199
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.