Ljusstakar

107248

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, förgylld brons och trä, höjd 27,5 cm

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar

Budhistorik (37 bud)
67797
33 000
67920
32 000
67797
31 000
67817
30 000
67797
29 000

Slutpris SEK:
33 000
3 323 EUR, 3 775 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.