Karl Axel Pehrson kort signerade

107245

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): 26 st, Skalbaggar, mestadels signerade och numrerade K.A. Persson, varierande mått, i pärm

Budhistorik (9 bud)
70671
63655
1 900
70669
1 800
63655
1 700
69443
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.