Sven-Inge de Monér färglitografi

107219

DE MONÉR, Sven Inge, f d Höglund (1935-2008): Komposition, signerad Sven Inge Höglund HC XIV/XXVI, färglitografi, 65x46 cm

Budhistorik (1 bud)

65573
2011-10-21 22:48:45

2011-10-23 kl 22:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.