Pontus Carle färglitografi

107218

CARLE, Pontus (född 1955): Untitled, signerad Pontus Carle -86, färglitografi, 89x62 cm, oramad

Pontus Carle färglitografi
Budhistorik (1 bud)

65570
2011-10-21 22:48:34

2011-10-23 kl 22:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.