Madeleine Pyk blandteknik

107180

PYK, Madeleine (född 1934): Komposition, signerad och daterad Madeleine Pyk 62, blandteknik på tidningspapper, 58x44 cm, oramad

Tejprester, smärre revor i marginalen

Konst, Måleri

Madeleine Pyk blandteknik

Budhistorik (1 bud)

65594
2011-10-21 22:52:43

2011-10-25 kl 14:07
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.