Babydocka Armand Marseille

107152

BABYDOCKA, 1920-tal, Armand Marseille, nr 353, asiatisk, huvud i biskvi, kropp i massa, längd 28 cm

Kroppen med slitage

Leksaker

Babydocka Armand Marseille
Budhistorik (16 bud)
69604
1 300
69577
69585
69577
69438
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.