Konsolbord i rokokostil

107146

KONSOLBORD med stenskiva, 1900-tal, förgyllt, rokokostil, höjd 76, 70x32 cm

Konsolbord i rokokostil

Budhistorik (13 bud)
67782
850
66329
67747
66329
750
66387
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.