Dockor

107141

POJDOCKOR, 2 st., FLICKDOCKOR, 2 st., 1900-talets första hälft, varav 2 st helt i celluloid, klädda i folkdräkter, längd 40-42, cm, 2 ställningar medföljer

Skador

Leksaker

Dockor
Budhistorik (6 bud)
68499
850
68396
68396
450
67505
67505

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.