Dockor Hummel

107134

DOCKOR, 3 st., 1930-50-tal, Hummel, gummi/plast, längd 26-28 cm

Slitage

Leksaker

Dockor Hummel
Budhistorik (10 bud)
68491
68393
750
68393
700
68349
650
68349
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.