Axel Lind oljemålning

107131

LIND, Axel (1907-1984): Isbelagd sjö, signerad Axel Lind, olja på duk, 27x35 cm

Konst, Måleri

Axel Lind oljemålning
Budhistorik (9 bud)
67663
1 800
67655
1 700
67509
1 600
67416
67130
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.