Lars Norrman oljemålning

107121

NORRMAN, Lars (1915-1979): Japanskor, signerad Lars Norrman, olja på pannå, 35x52 cm

Konst, Måleri

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (19 bud)
68612
1 900
68611
1 800
68609
1 700
68608
1 600
68582

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.