Gunnar Zetterström oljemålning

107104

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, 42x61 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Budhistorik (9 bud)
66828
1 800
63997
1 700
60155
1 600
63995
60155

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.