Corneille färglitografi

107097

CORNEILLE (1922-2010): Komposition, signerad Corneille -89, 79/85, färglitografi, 37x50 cm

Corneille färglitografi

Budhistorik (4 bud)

67523
600
67181
550
66782
500
60673

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.