Charles Edward Cox oljemålning

107093

COX, Charles Edward (act.1880-1901) "Fruit", signerad och daterad Charles E Cox 1892, olja på pannå, 16x21 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
66771
750
65637
500
65636
62620
60706

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.