Elastolin och lineol soldater

107086

ELASTOLIN OCH LINEOL SOLDATER, 1930-40-tal, 30 st Elastolin varav 1 till häst, 10 st Lineol; smärre skador och färgbättringar

Leksaker

Elastolin och lineol soldater
Budhistorik (5 bud)
66921
66143
65825
650
60290
600
59641

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.