Elisabeth Jansson akvarell

107076

JANSSON, Elisabeth (född 1950): Blomstilleben, signerad och daterad -91, akvarell, 40x30 cm

Konst, Måleri

Elisabeth Jansson akvarell

Budhistorik (7 bud)
67346
66779
66676
850
65990
65498
600

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.