Spegel sengustaviansk stil

107074

SPEGEL, sengustaviansk stil, 1800-tal, bronserad, 61x37 cm

Skador

Speglar

Spegel sengustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
66310
750
67448
750
66310
600
64857
550
66309
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.