Erik Dietman skulptur i brons

107072

DIETMAN, Erik (född 1937): Objekt, signerad och numrerad 1/1, brons och sten, höjd 19 cm

Konst, Skulptur

Erik Dietman skulptur i brons

Budhistorik (30 bud)
67465
6 200
67463
6 000
67464
6 000
67463
5 800
67455
5 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.